Beyaz Spor Ayakkabı
1978'den bugüne TERRA SHOES, ayakkabıcılık sektöründe özgün kalitenin ve şıklığın adı oldu. Bilgi birikimimiz becerilerimizin, tecrübelerimiz yaratıcı fikirlerimizin, merakımız ise ilhamımızın kaynağı olmuştur. Müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımız Terra Shoes'in her daim onların yanında olduğunu bilir ve güvenirler. Onların isteklerini dinler, ihtiyaçlarını tespit eder ve onların başarısı için en uygun ve profesyonel koşulları sağlarız. Senelerce Beyaz SporAyakkabı üretimine de ağırlık veren firmamız, 2012 senesinden itibaren bayan ayakkabısı üretimine de başlamıştır. Erkek ayakkabı modellerimizde olduğu gibi, seçilen kadın ayakkabı modellerimiz de günlük kullanıma hitap eden şık, konforlu ve spor modellerdir.

SİYAH ERKEK AYAKKABI MODELLERİ

Terra Shoes, 1978 senesinde Siyah Erkek Ayakkabı sektörünün kalbi olan Gedikpaşa semtinde bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Gün geçtikçe çoğalan talepler karşısında, bu taleplere cevap verebilmek amacıyla girişimin büyümesi gerekmiştir. Bu sebeple Terra Shoes imalatını daha çağdaş ve modern usullerle yapabilmek amacıyla hali hazırda kurulu fabrikalarına geçmek durumunda kalmıştır.

Laleli piyasasının revaçta olduğu dönemlerde ihracatın önemini kavrayan TERRA, öngörüde bulunarak yurtdışı fuarlara katılarak yerli ve yabancı müşteri portöyünü genişleterek hizmet vermeye başlamıştır.

Sektör fuarlarını ve gelişmelerini yakından takip edilerek çağdaş ve modern üretim teknolojileri işletme bünyesine katılmış ve aynı zamanda mevcut üretim kapasitesi de yükseltilmiştir.

TOP